Новини

Citroen змінив ім’я на Zitrön

На честь 100-річного ювілею французький автовиробник Citroen вирішив провести ребрендинг для ринку Німеччини, у якого завжди були найбільші проблеми з вимовою назви марки. Тепер на німецькому ринку з’явився бренд Zitrön. Правда, це всього лише маркетингова кампанія в честь ювілею.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Надрядкові знаки, які завжди викликають труднощі при прочитанні, є як в німецькій, так і у французькій мовах. Але читаються вони по-різному, тому у покупців з Німеччини постійно виникали проблеми з правильним прочитанням назви Citroën. Через сто років компанія вирішила пожаліти аудиторію з німецькомовних країн і змінила назву – тепер на ринку продаються автомобілі під маркою «Цитрьон».

На честь таких змін компанія підготувала невеликий промо-ролик, в якому глава німецького представництва бренду Вольфганг Шлімме оголошує всім співробітникам і представникам дилерських центрів, що відтепер вони називаються Zitrön. Ну а далі показано, через які труднощі пройшов керівник одного дилерського центру під час зміни вивісок і навчання співробітників. Зате в результаті ребрендинг приніс плоди і продажі різко підскочили вгору.


Back to top button