Новини

Чиєму складанню автомобілів надають перевагу українці

Незважаючи на традиційну прив’язку того чи іншого автомобільного бренду до конкретної країни, їх машини отримують “громадянство” – походження тієї держави, в якій вони були зроблені. В “Укравтопромі” спробували розібратися, автомобілям чийого складання віддають перевагу українці.

Як уже повідомлялося, з початку року в Україні було продано і поставлено на облік 38 389 нових легкових автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільшу кількість машин з цього обсягу було зібрано на заводах Німеччини – 8 012 шт. У структурі продажів автомобілів з німецьким родоводом лідирує марка VOLKSWAGEN, її частка склала майже 28 відсотків.

На другому місці Японія. Автомобілі, зібрані в країні сонця, що сходить, обрали 6 045 українців. Більша частина автомобілів, привезених в Україну з Японії, належить марці TOYOTA, їх частка – 43% відсотки.

Третій рядок належить автомобілям, виробленим у Франції, які отримали з початку року 4 982 українських реєстраційних номерів, велика частина з них (71%) була прикріплена до автомобілів марки RENAULT.

За продукцію вітчизняного автопрому своїми гаманцями проголосували 4 326 українців, розмістивши автомобілі місцевого виробництва на четвертій позиції. У цій позиції більше половини продажів (52%) належить марці SKODA.

На п’ятому місці автомобілі з Росії – 3 012 шт., майже 40% з яких ВАЗи.

До другої п’ятірки увійшли: Словаччина – 1 746 авто (всі KIA); Великобританія – 1 650 авто (52% – NISSAN); США – 1 587 машин, 60% з яких припало на автомобілі марки MERCEDES-BENZ; Південна Корея – 1 470 авто (55% – HYUNDAI). Замикає ТОП-10 рейтингу Туреччина з показником 1 174 нових легкових автомобілі, 97% з яких марки TOYOTA.

Back to top button