Світ

Число електромобілів на дорогах Німеччини перевищило мільйон

Із затримкою на півроку уряд Німеччини досяг своєї мети – вивести на дороги країни 1 млн автомобілів з електричним приводом.

У липні 2021 року в Німеччині було зареєстровано 57 тис. нових електромобілів, в результаті чого число електромобілів на дорогах Німеччини і перевищила мільйон. Більше половини з цієї кількості – чисто електричні транспортні засоби, а решта – гібриди і автомобілі на паливних елементах. Спочатку кабмін Німеччини планував досягти мільйонної позначки до кінця 2020 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як зазначив глава міністерства транспорту і цифровий інфраструктури Німеччини Андреас Шойер, 1 млн електромобілів – це перша значуща мета, однак щоб досягти поставлених Євросоюзом кліматичних цілей до 2030 року, Німеччина повинна стати ще більш амбітною. На думку експертів, новою метою з виведення на дороги країни електромобілів має стати досягнення планки в 14 млн таких авто до 2030 року, підкреслив Шойер.

За сім місяців 2021 року в Німеччині зареєстровано понад 350 тис. нових автомобілів з електричним приводом – приблизно стільки ж, скільки за весь 2020 рік.

Залежно від ціни і типу приводу машини покупці електромобілів отримують премії від держави в розмірі від 5625 до 9000 євро. Крім цього, вони звільняються від сплати транспортного податку протягом 10 років з моменту першої реєстрації.

Back to top button