Читацький зал

Чи зможе Hyundai Ioniq 5 перевершити Tesla Model Y? (Відео)

Tesla Model Y є лідером у сегменті кросоверів компанії, але на ринку поступово з’являються серйозні конкуренти. Один з них – Hyundai Ioniq 5, який порівнювали безпосередньо з американською моделлю від команди Edmunds. І результати випробувань дуже цікаві.

Для тесту було обрано версію Model Y з максимальним оснащенням та системою автономного водіння. За параметрами кросовер Tesla випереджає Ioniq 5, пропонуючи набагато більше місця для зберігання спереду, а також місткий багажник. Однак, незважаючи на ці переваги, Model Y програє свого нового конкурента.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

По-перше, в реальному світі Ioniq 5 вдалося проїхати 434 км на одній повній зарядці, що більше за заявлений EPA пробіг в 411 км. При цьому Model Y подолала 423 км, що набагато менше за заявлені Tesla 487 км.

До того ж корейська модель дешевша, а в прямому порівнянні виявляється набагато тихішою за Теслу. У перший день із салону Model Y чути зовнішні скрипи та шуми, тоді як у салоні Ioniq 5 набагато тихіше і до того ж виглядає краще.

До того ж, Ioniq 5 швидше реагує на педаль, хоча у прискоренні поступається супернику. Однак головною його перевагою залишається ціна, яка навіть у топовій версії моделі починається від 54500 доларів (базова версія коштує 39700 доларів). Для порівняння, базова модель Y оцінюється як мінімум 58 990 доларів.

Back to top button