Новини

Chevrolet відкликає електрокари Bolt через загрозу загоряння

Під відкликання потрапили майже 70 тисяч машин, випущених до кінця 2019 року

Концерн General Motors оголосив про відкликання 68 тисяч 667 електромобілів Chevrolet Bolt, проданих по всьому світу з кінця 2016 по кінець 2019 року. Більшість з них зареєстровані в США.

Причиною стали п’ять зареєстрованих випадків самозаймання. В інцидентах ніхто не загинув, проте повідомляється про випадки отруєння продуктами горіння.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Всі випадки пожеж об’єднуються поєднанням двох чинників. По-перше, батареї машин були зроблені з використанням акумуляторів LG Chem корейського виробництва. А по-друге, у всіх випадках батареї були заряджені на 100% або близько до цього значення.

Власне, в ході сервісної компанії планується змінити прошивку програмного забезпечення і заборонити батареї заряджатися більш ніж на 90%. У компанії кажуть, що як тимчасовий захід власники можуть встановити таке обмеження і самостійно, в налаштуваннях електромобіля.

Також компанія просить паркувати електрокари тільки на відкритих майданчиках, щоб в разі загоряння в гаражі при будинку вогонь не перекинувся на житлові приміщення.

Починаючи з 2020 модельного року (такі машини надійшли в продаж в кінці 2019 року) в батареях Chevrolet Bolt використовуються акумулятори LG Chem, які випускають вже в Мічигані. Ці електромобілі поки вважаються безпечними і відкликанню не підлягають.


Back to top button