Моделі

Chery замінить одну з комплектацій Tiggo 4. Втрату потужності компенсують люком на даху

У кросовера Chery Tiggo 4 комплектацію Techno замінять на Family, варіатор CVT7 – на CVT9, а мотор на 122 к.с. приберуть з лінійки. Зміни очікуються вже в травні.

Chery, мабуть, частіше інших підприємств проводить зміни в комплектаціях своїх моделей. Чергові грядуть в травні, повідомив нам джерело, знайоме з планами виробника. Сенс змін – відмова від одного з трьох двигунів, які зараз використовуються для Tiggo 4. Йдеться про 122-сильному атмосферному агрегаті, з яким автомобіль і вийшов на російський ринок в квітні 2019 року. Тепер в лінійці залишаться тільки «атмосферник» на 113 к.с. і турбований 147-сильний двигун. Крім того, компанія прибере варіатор CVT7 – його у Tiggo 4 замінять на CVT9. Такий, нагадаємо, встановлюється і на все «старші» кросовери, починаючи з Tiggo 7 Pro.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Chery замінить одну з комплектацій Tiggo 4. Втрату потужності компенсують люком на даху

Якщо говорити конкретно, то в асортименті Chery Tiggo 4 з’явиться комплектація Family з 1,5-літровим мотором на 113 к.с. і варіатором. Головні її особливості – 17-дюймові литі диски, електропривод складання бічних дзеркал, панорамний люк, підігрів сидінь другого ряду. А ще – бічні подушки безпеки для першого ряду і декоративні елементи оздоблення.

Зараз у Tiggo 4 пропонуються тільки 16- і 18-дюймові диски. Бічні подушки є тільки в топової версії Cosmo. А люка на даху у «четвірки» до сих пір не було. Є припущення, що, незважаючи на зниження потужності двигуна, кросовер у версії Family буде не дешевше актуального Techno.

Back to top button