Моделі

Chery випустить мініатюрний електромобіль під новим брендом

Автомобіль став дітищем спільних зусиль компаній Shandong Qihe County, Chery Holding Group і Chery New Energy

Китайський виробник Chery запустив у виробництво невеликий електромобільчик, який був створений у співпраці з компанією Shandong Qihe County. Дещо раніше партнери заснували нову фірму Qilu Auto, яка і буде випускати цю модель під ім’ям Costin EC1.

По суті автомобіль є вже давним-давно освоєний у виробництві Chery eQ1. Фактично, змінився тільки кузов, що послужило зміні габаритів: 3 226 мм в довжину, 1 676 мм в ширину і 1 556 мм у висоту. Колісна база складає 2 150 мм.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Chery випустить мініатюрний електромобіль під новим брендом

Технічна начинка складається з одного електродвигуна, чия віддача не перевищує 34 кінські сили, що досить дивно, адже його прототип демонструє трохи більшу цифру в 41 к.с. На жаль показники батареї не розкриваються, але виробник пообіцяв близько 200 кілометрів запасу ходу, що відчутно менше, ніж у eQ1, який може проїжджати від 310 до 408 кілометрів залежно від виконання.

Поки що Costin EC1 проходить сертифікаційні випробування і знаходиться в дослідному виробництві. Повноцінний старт серійного випуску почнеться тільки у вересні цього року. Більше подробиць про технічну складову і цінах розкажуть трохи заздалегідь.

Chery випустить мініатюрний електромобіль під новим брендом

Тим часом сам Chery запатентував нове покоління вельми відомого Chery QQ, яке тепер є невеликим електромобілем на манер Wuling Hongguang Mini EV.

Back to top button