Черкеський завод Derways розраховує на Ravon

Узбецький бренд Ravon, який припинив у травні 2018 року експорт автомобілів до Росії, домовився з черкеським заводом Derways про промислове складання своїх моделей на його потужностях, повідомляє Укравтопром з посиланням на «Известия».

Цю інформацію підтвердило джерело, близьке до заводу Derways, а також кілька дилерів, що раніше торгували китайськими автомобілями, які виготовлялися на черкеському заводі.

В середині літа може початися тестове складання, а до кінця року буде налагоджено великовузлове складання. В рамках договору про промислове складання Derways має право на компенсацію утилізаційного збору і безмитне ввезення машинокомплектів, чим і має намір скористатися узбецький бренд.

Завод Derways входить до держпрограми про промскладання, це дозволить узбекам безмитно ввозити машинокомплекти через митницю. Крім того, Ravon, як і інші іноземні автовиробники, зможе отримати від уряду РФ компенсацію за сплату утилізаційного збору. Дата закінчення угод про промислове складання для більшості автокомпаній – кінець 2019 року. Після їх завершення держава підписує з автовиробниками спеціальні інвестконтракти, що дає виробникам податкові пільги в обмін на інвестиції.