Світ

Черговий корабель з автомобілями тоне у морі

Автомобільний пором Al Salmi зазнає лиха у Перській затоці і, ймовірно, затоне. Судно знаходиться всього за 48 км від іранського порту Еселуйє, повідомляє AP.

Корабель ходить під прапорами ОАЕ, на борту знаходяться 30 членів екіпажу. Більшість з них врятовані, але деякі знаходяться на самому поромі, інші впали в море, і пошуки продовжуються. Причиною аварії стала погана погода, оскільки висота хвиль досягала 4 метрів, що ускладнило рятувальну операцію, в якій брав участь гелікоптер.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Пором Аль-Салмі був збудований у 1970-х роках, його довжина становить 115,4 метра, а ширина – майже 20 метрів. Згідно з інформацією, судно прямувало в Ум-Каср (Ірак) з автомобілями та іншими товарами. При цьому не уточнюється, що то за машини.

Це не перший подібний випадок останнім часом. На початку березня Felicity Ace затонув в Атлантичному океані з 4000 автомобілів Volkswagen, Audi, Porsche та Lamborghini. Корабель прямував із Німеччини до США, коли на борту спалахнула пожежа.

Спроби буксирувати судно не мали успіху, але його екіпаж був врятований. Експерти страхової компанії Russell Group пізніше оцінили загальні збитки у 438 мільйонів доларів.

Back to top button