НовиниСвіт

Через шість років Bentley представить свою першу повністю електричну модель

Bentley Motors оголосила про початок трирічної програми досліджень, спрямованої на прорив в області електричних трансмісій з електроприводом.

Дослідження під назвою OCTOPUS (Optimised Components, Test and simulatiOn, toolkits for Powertrains which integrate Ultra high-speed motor Solutions) продовжить 18-місячне дослідження, яке стало технологічним проривом в системах електроприводу для високопродуктивних транспортних засобів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Грунтуючись на провідних британських дослідженнях в галузі електроніки, отримана система електроприводу перевершила характеристики новітніх двигунів з постійними магнітами, одночасно усунувши необхідність як в рідкоземельних магнітах, так і в мідних обмотках, забезпечуючи економічність і придатність для вторинної переробки в кінці терміну служби.

Коментуючи проект, Стефан Фішер, директор по розробці силових агрегатів Bentley Motors, заявив:

«Ми не приховували свого прагнення стати лідером у наданні екологічно чистої розкішної мобільності. У нас є чітка дорожня карта, щоб запропонувати гібридний варіант для кожної моделі вже до 2023 року, починаючи з Bentayga Hybrid, і наша наступна мета – повністю електричний Bentley вже до 2026 року».

Back to top button