НовиниСвіт

Через рік General Motors представить преміальну модель з автопілотом

Американський автогігант оголосив в середу, що General Motors планує випустити в 2023 році преміальну модель, яка забезпечить роботу в режимі гучного зв’язку в 95% сценаріїв водіння.

Технологія, яка отримала назву Ultra Cruise, є центральним елементом нещодавно оприлюдненого плану, який, за словами детройтської компанії, дозволить їй подвоїти річний виторг до 2030 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Автомобіль перетворився в програмну платформу», – заявила виконавчий директор Мері Барра на брифінгу з журналістами перед дводенної презентацією для інвесторів.

Програма Ultra Cruise буде доступна для автомобілів преміум-класу в сезоні 2023 року, який буде представлений в кінці 2022 року. Вони відмовилися повідомити, який саме автомобіль або автомобілі будуть мати цю функцію.

За словами автовиробника, Ultra Cruise буде ефективно працювати в «більшості» міських і сільських сценаріїв, за винятком таких випадків, як «дуже складні» перехрестя.

«Клієнти зможуть подорожувати без допомоги рук з Ultra Cruise майже по кожній дорозі, включаючи міські вулиці і вулиці районів, а також асфальтовані сільські дороги на додаток до автомагістралей», – йдеться в заяві GM.

Source
metallurgprom.org
Back to top button