Світ

Через 4 роки Tesla стане другим виробником електрокарів в світі

Volkswagen хоче до 2025 року стати найбільшим в світі виробником електромобілів, обігнавши при цьому Tesla.

Нещодавно представивши свою стратегію розвитку, німецький виробник автомобілів заявив, що до 2030 року на автомобілі на батарейках припадатиме половина його світових продажів. До цього він прагне обігнати Tesla з продажу електромобілів до 2025 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Ми поставили перед собою стратегічну мету – стати лідером світового ринку електромобілів – і ми на правильному шляху», – сказав генеральний директор VW Group Герберт Дисс, оголошуючи план компанії з випуску продукції на найближче десятиліття.

Заглядаючи в майбутнє, Volkswagen Group прагне до того, щоб до 2040 року більшість автомобілів концерну не справляли викидів на всіх основних ринках, в той час як сама компанія прагне до кліматичної нейтральності до 2050 року.

Німецький концерн поступово відмовиться від платформ для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в найближче десятиліття, а єдина електрична платформа компанії, що отримала назву Scalable Systems Platform (SSP), повинна дебютувати в наступника флагманського седана Audi A8, який повинен бути запущений в 2026 році.

Німецька група також вкладає значні кошти в батареї і представить уніфіковану конструкцію акумуляторних елементів, яка скоротить витрати на 50% в порівнянні з їх нинішнім рівнем. Цей акумуляторний елемент буде проводитися на шести заводах по всій Європі.

Back to top button