Моделі

Changan представив тизер нового кросовера

У Китаї з’явилося кілька тизерів прийдешньої новинки UNI-V, що демонструють спортивний позашляховик.

UNI – новий бренд від Changan Automobile, що представив свою першу серійну модель на початку року. Який отримав назву UNI-T, це був елегантний позашляховик, призначений для молодих покупців. Новий UNI-V черпає натхнення у свого «молодшого брата», але отримає дизайн, натхненний концепцією Changan Vision-V, представленої на Пекінському автосалоні в минулому місяці.

Changan представив тизер нового кросовера

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Changan UNI-V має агресивну передню частину з елегантними світлодіодними фарами і гратами радіатора з унікальним геометричним малюнком. На поширених автовиробником тизерних зображеннях також представлена ​​задня частина позашляховика, на якій будуть встановлені задні ліхтарі, що нагадують оптику Vision-V Concept, але трохи більше, з’єднані світлодіодним смугою на всю ширину.

Changan представив тизер нового кросовера

Подібно Vision-V Concept, а також меншого UNI-T, новий позашляховик має помітний спойлер на даху, який включає в себе два великих плавця з розміщеними в них додатковими стоп-сигналами і камерою заднього виду.

За даними журналістів з Car News China, новий UNI-V буде заснований на існуючому позашляховику Changan CS95. Отже, він буде оснащуватися 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом, який видає 233 к.с. і 360 Нм крутного моменту. Пару йому складе 8-ступінчаста автоматична коробка передач.

Changan представив тизер нового кросовера

Changan UNI-V вийде на китайський ринок в першому кварталі 2021 року, тому дебют повинен відбутися незабаром.

Back to top button