Технології

Cadillac Lyriq отримає неймовірну систему проекції на лобове скло

Кросовер надійде в продаж в березні 2023 року

Еелектричний кросовер Carillac Lyriq отримає один з найбільших дисплеїв на панелі приладів в світі. Як з’ясувалося, цим його інтер’єр не обмежиться.

Британська компанія Envisics поставить для електромобіля систему проекції зображення на лобове скло. Ця фірма вже відома своєю співпрацею з Jaguar Land Rover, якому вона поставляє проекційні дисплеї для семи машин. Однак для Cadillac британці підготували нове покоління своєї технології.

Cadillac Lyriq отримає неймовірну систему проекції на лобове скло

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Судячи з сайту Envisics, зображення може демонструватися на більшій частині лобового скла, створюючи доповнену реальність. Втім, що саме буде виводитися на проекційний дисплей Lyriq в General Motors належить вирішувати самим. У теорії це можуть бути навіть фільми або відеоігри.

Cadillac Lyriq отримає неймовірну систему проекції на лобове скло

Цікаво що в статті засновник Envisics Джеймісон Крістмас називає конкретну дату початку продажів Cadillac Lyriq і це березень 2023 року. Чесно кажучи, ми очікували виходу електричного кросовера не пізніш 2022 року. У самому GM обіцяли, що коронавірус не вплине на швидкість запуску моделі в серію.


Back to top button