Новини

Cadillac Escalade отримав версію з 677 конячками

Компанія Cadillac представила «надуту» версію свого великого позашляховика Escalade, який традиційно отримує літеру V у своїй назві. Цією машиною американці хочуть протиставити автомобілі Mercedes-AMG та BMW M того ж класу.

Cadillac Escalade отримав версію з 677 конячками

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Поки що виробник з Детройту показав лише кілька фотографій екстер’єру та розкрив деякі технічні деталі. Модифікація Escalade-V відрізняється від стандартного позашляховика спортивним переднім бампером з масивним центральним повітрозабірником та ґратами радіатора з темними елементами по краях.

Cadillac Escalade отримав версію з 677 конячками

Машина піднесла фірмові емблеми сімейства V-Series на дверях, а також спеціальні легкосплавні диски та червоні гальмівні супорти. Ззаду з’явилися чотири спортивні вихлопні труби та невеликий дифузор.

Під капотом Cadillac Escalade-V знаходиться 6,2-літровий V8 із механічним компресором. Такий самий двигун встановлюється на суперседан CTS-5 Blackwing. Двигун працює в парі з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач, розвиваючи 677 к.с. і 893 Нм моменту, що крутить. Це 251 к.с. та на 270 Нм більше, ніж у атмосферного агрегату стандартного Escalade.

Cadillac Escalade отримав версію з 677 конячками

Інші подробиці про суперпозашляховика стануть відомі навесні цього року, коли стануть відомі ціни на автомобіль.

Back to top button