Календар автошоу

Брюссельський автосалон перенесений на 2022 рік

Про те, що Брюссельський автосалон перенесений на 2022 рік, повідомив сьогодні організатор FEBIAC. В середині вересня організація запевнила, що автомобільна виставка, швидше за все, відбудеться в січні 2021 року, але зараз від неї відмовляються через недавнього зростання числа захворювань коронавірусною інфекцією.

В рамках Брюссельського автосалону організація сподівалася стати першою стороною, яка проведе великий європейський автомобільний захід вперше з початку пандемії на початку 2021 року. Однак, з огляду на недавнів розвиток, який отримала коронавірусна інфекція, це питання знову було винесено на обговорення. Організатор заходи П’єр Лалманд сказав, що не хоче ризикувати.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Тепер, коли пандемія знову швидко набирає обертів, FEBIAC повинен зрозуміти, що ми не можемо організувати” фізичний “автосалон. Ми не хочемо жодним чином підривати заходи безпеки і обмеження контактів, які уряд очікує від кожного громадянина і організації», – пояснив Лалманд.

Як повідомлялося раніше, Брюссельський автосалон планувалося провести з 15 по 24 січня 2021 року. Потім організатори оголосили, що розробили різні сценарії, які дозволять автомобільній виставці продовжитися, включаючи обмеження кількості відвідувачів. Однак захід перенесено на 2022 рік. Як повідомляють його представники, 99-й автосалон в Брюсселі обов’язково відбудеться з 14 по 23 січня 2022 року.

Back to top button