Календар автошоу

Брюссельський автосалон перенесений на 2022 рік

Про те, що Брюссельський автосалон перенесений на 2022 рік, повідомив сьогодні організатор FEBIAC. В середині вересня організація запевнила, що автомобільна виставка, швидше за все, відбудеться в січні 2021 року, але зараз від неї відмовляються через недавнього зростання числа захворювань коронавірусною інфекцією.

В рамках Брюссельського автосалону організація сподівалася стати першою стороною, яка проведе великий європейський автомобільний захід вперше з початку пандемії на початку 2021 року. Однак, з огляду на недавнів розвиток, який отримала коронавірусна інфекція, це питання знову було винесено на обговорення. Організатор заходи П’єр Лалманд сказав, що не хоче ризикувати.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Тепер, коли пандемія знову швидко набирає обертів, FEBIAC повинен зрозуміти, що ми не можемо організувати” фізичний “автосалон. Ми не хочемо жодним чином підривати заходи безпеки і обмеження контактів, які уряд очікує від кожного громадянина і організації», – пояснив Лалманд.

Як повідомлялося раніше, Брюссельський автосалон планувалося провести з 15 по 24 січня 2021 року. Потім організатори оголосили, що розробили різні сценарії, які дозволять автомобільній виставці продовжитися, включаючи обмеження кількості відвідувачів. Однак захід перенесено на 2022 рік. Як повідомляють його представники, 99-й автосалон в Брюсселі обов’язково відбудеться з 14 по 23 січня 2022 року.

Back to top button