Світ

Британський стартап електричних фургонів Arrival планує збільшити кількість мікрофабрик цього року

Британський стартап з виробництва електричних мікроавтобусів та автобусів Arrival Ltd оголосить про інвестиції в більше “мікрофабрик” протягом 2021 року, оскільки він розширюватиме свою глобальну виробничу присутність, заявили керівники у четвер.

“Протягом року ви, безумовно, побачите ще трохи”, – заявив мікрофабриці Майк Абельсон, керівник операцій Arrival у Північній Америці, Reuters. “Те, що ви зараз почнете бачити, – це початок істотно розширюватися”.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Гарячий інтерес інвесторів до пошуку наступної Tesla та виведення їх на ринок через SPAC включає комерційні стартапи EV, такі як Canoo та Arrival.

Критики кажуть, що SPAC – це швидкий спосіб виходу на ринок, на який не входить детальна перевірка первинної публічної пропозиції.

“Наша компанія досягла рівня зрілості, що відображено в нашій технології та нашій продукції” – сказав президент Arrival Авінаш Ругубур.

Стратегія Arrival спирається на невеликі заводи – названі “мікрофабриками” – які займуть менше місця та вимагатимуть менших вкладень, ніж звичайні автомобільні заводи.

Минулого тижня компанія Arrival заявила, що побудує другу американську мікрофабрику – в Північній Кароліні – здебільшого спрямовану на виконання замовлення від компанії з доставки пакетів UPS на 10000 автомобілів. UPS володіє часткою в Arrival, яка також будує мікрофабрику в Південній Кароліні.

Компанія має завод і в Англії.

Rugoobur сказав, що легкий виробничий слід дозволить Arrival виробляти транспортні засоби для місцевих замовлень у будь-якому місці.

“Те, що ми побачимо, – це в основному мікрофабрика у кожному великому місті світу”, – сказав Ругубур. “Ви побачите, що впровадження досить швидко розширюється”.

Посилення цілей викидів CO2 в Європі та Китаї в поєднанні з вдосконаленням акумуляторних технологій дають комерційним електромобілям момент на сонці після багатьох років очікування.

Back to top button