Новини

Британський ринок продовжить зростання в 2014 році

За офіційними прогнозами стрімке зростання британського авторинку зменшить темпи в 2014 році, при цьому продажі нових автомобілів зростуть приблизно на 1%. Але представники найбільш продаваних у Великобританії автомобільних брендів заявили, що вони очікують зростання на рівні торішнього – плюс 10%, оскільки економічний підйом в Сполученому Королівстві продовжує набирати обороти і паралельно з ним зростає довіра споживачів.

Зростаючі продажі автомобілів у Великобританії, найбільшому ринку нових авто Європи після Німеччини, були одними з найпомітніших ознак виходу з рецесії. З річним оборотом 40 млрд. фунтів стерлінгів і зайнятості більше 700 тисяч чоловік, британська автомобільна промисловість збільшує експорт, і можна очікувати, що цей позитивний тренд так само позначиться і на інших галузях економіки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На думку британських автоекспертів з SMМT (національна асоціація автовиробників), зростання продажів в 2013 році було викликане в основному великою кількістю дешевих кредитів, які в поточному році навряд чи зможуть підтримати торішню динаміку на тому ж рівні. Прогноз експертів – зростання продажів нових автомобілів в 2014 році у Великобританії не перевищить 1 відсотка.

Незважаючи на скептицизм SMМT, з оптимізмом на перспективи ринку дивляться в Vauxhall, яка є другою за обсягом продажів автомобільною маркою у Великобританії, де прогнозують 8-відсоткове зростання в 2014 році. Ще сміливіше прогнозують майбутнє представники японського автовиробника Nissan – вони очікують, що ринкові показники цього року будуть на рівні 2013 року, який продемонстрував максимальне зростання продажів з 2007 року. Водночас час в офісах Toyota і Hyundai очікують збільшення продажів на 5% і 4% відповідно.

Back to top button