Технології

Бренд PEUGEOT пропонує розрахувати кредит на автомобіль в режимі он-лайн: просто, швидко, вигідно!

Нова унікальна послуга для покупців автомобілів PEUGEOT – розрахунок кредиту в онлайн-режимі для моделі з числа тих, що вже є на складі в Україні. Все дуже просто і швидко: вибір початкового внеску, термін кредитування, типу кредиту. А також все максимально вигідно: порівнюйте пропозиції від різних банків та обирайте найпривабливіший варіант! І все це доступно на платформі онлайн-складу Бренду.

Бренд PEUGEOT динамічно розвивається та буквально живе в ногу з часом. Сьогодні все більше послуг переходить у режим онлайн – аналогічно діє і PEUGEOT: за запуском онлайн-магазина автомобілів Бренду, відтепер доступна функція онлайн-розрахунку кредиту для їх придбання. Таким чином, Бренд PEUGEOT відкриває новий розділ у своєму «цифровому світі», завдяки чому кожен зацікавлений клієнт може дуже просто та швидко вибрати для себе найбільш вигідні умови кредитування.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Бренд PEUGEOT пропонує розрахувати кредит на автомобіль в режимі он-лайн: просто, швидко, вигідно!

Для чого необхідно виконати лише п’ять пунктів:

Пункт 1 – зайти на сайт Бренду PEUGEOT у спеціальний розділ cars.peugeot.ua;

Пункт 2 – вибрати автомобіль який цікавив; наприклад, седан PEUGEOT 301 ACTIVE 1.2 PureTech МКПП-5 (ціна 372 тис. грн);

Пункт 3 – натиснути кнопку розрахунок кредиту (внизу зліва, синя віртуальна кнопка);

Пункт 4 – вибрати відповідні умови кредитування (початковий внесок, термін кредитування, тип кредиту); отримати пропозиції від різних банків під ці умови;

Пункт 5 – ознайомиться з деталями пропозиції (загальний перший платіж з урахуванням страхування та оформлення автомобіля, розмір щомісячних платежів, графік погашення кредиту тощо); якщо все влаштовує – натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» та передати свої початкові дані представникам PEUGEOT для угоди.

Бренд PEUGEOT пропонує розрахувати кредит на автомобіль в режимі он-лайн: просто, швидко, вигідно!

Така функція розрахунку кредиту в режимі реального часу дозволяє показати реальні витрати на придбання автомобіля: початкову суму (щоб забрати автомобіль із салону) та щомісячні платежі за кредитом. Для прикладу розглянемо ситуацію, коли клієнт продав свій автомобіль і тепер націлений тільки на новий автомобіль: якісний, надійний, безпечний, цілий. Як вищезгаданий седан PEUGEOT 301 у комплектації ACTIVE з оптимальним співвідношенням комплектації та ціни. Маючи пристойну початкову суму, клієнт може вибрати кредит з великим початковим внеском – наприклад, 60% від ціни автомобіля. Решта суми оформляється в короткостроковий кредит від «Ощадбанку» на 12 місяців під мінімальну відсоткову ставку річних. Разом щомісячні платежі виходять на рівні 12392 грн. Іншими словами, щоденний внесок складає 413 грн – це як сходити пообідати великій компанії друзів.

У результаті кредит виходить не тільки простим і швидким в оформленні, але й вкрай вигідним для клієнта. І у випадку автомобілів PEUGEOT, вигідність пропозиції полягає не тільки в початковій покупці, а й у подальшій експлуатації автомобіля. Так, програма фіксованої вартості ТО для всіх дилерів у рамках одного регіону дозволяє автоаматору заздалегідь планувати свої витрати, збільшений міжсервісний інтервал допоможе їх скоротити, а розширена 3-річна гарантія та програма допомоги в дорозі PEUGEOT Assistance убережуть від малоймовірних, але можливих негараздів.

Вибирайте нові кросовери, седани, вени PEUGEOT – це не тільки стильні, якісні, надійні автомобілі, але й вигідні умови їхньої покупки!

Back to top button