Новини

Бренд PEUGEOT передав 139 автомобілів провідній фармацевтичній компанії

Бренд PEUGEOT досяг нових вершин в корпоративнихпродажах: велика партія з 139 автомобілів PEUGEOT 308 була підготовлена і передана важливому корпоративному клієнтуміжнародній фармацевтичній компанії. Угода проведена великим столичним дилером «Ілта» при фінансуванні OTP Leasing.

Сьогодні корпоративні продажі грають все більш важливуроль в динамічному розвитку будь-якого автомобільногоБренду. Але також не менше важить і успішне історичнепартнерство, коли багаторічна робота в минулому є відмінним доробком для нових перемог в майбутньому. Підтвердженням тому може бути співпраця столичногодилерського центру PEUGEOT «Ілта» і даноїфармкомпанії, яке почалося ще в середині 1990-х років. З тих пір і до сьогоднішнього дня, компанія неодноразовообирала PEUGEOT в якості службових автомобілів. І недавня угода в 139 автомобілів вкотре доводить впевненість клієнта в автомобілях PEUGEOT.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В кінці серпня відбулася урочиста передача нової партіїавтомобілів. Цього разу автопарк компанії поповниливідразу 139 автомобілів PEUGEOT 308: традиційнийєвропейський хетчбек, який привертає увагу своїмгармонійним дизайном і якісним салоном PEUGEOT i-Cockpit. Всі автомобілі представлені у виконанні 1.6 HDi 92 MT Active – і цей вибір максимально виправданий. Надійнийі економічний дизельний двигун HDi вже відмінно себе зарекомендував в Україні, а оптимальна комплектація Activeпропонує все необхідне для комфорту і безпеки: клімат-контроль, сенсорний дисплей, електричні склопідйомники, підігрів сидінь, безліч подушок безпеки, система стабілізації, пр.

Дана угода проводилася з фінансуванням від компанії OTP Leasing, завдяки чому клієнт отримав максимально зручніумови виплати платежів. Наприклад, залучення лізингудозволяє включати в загальні платежі ті витрати, якізазвичай доводиться оплачувати окремо – страховка КАСКО, вартість регламентних ТО, постановка автомобіля на облік. Подібні лізингові програми, а також вигідні кредити зіставкою від 0% річних, являють собою основу PEUGEOTFinancial Services: спеціального напряму Бренду, в рамках якого надаються найбільш вигідні умови фінансування для покупців автомобілів PEUGEOT – як фізичних, так і юридичних осіб.

Таким чином, Бренд PEUGEOT не на словах, а на діліпоказує турботу про своїх клієнтів і пропонує їм кращесучасні і якісні європейські автомобілі, а також вигідніфінансові умови їх придбання.

Back to top button