Новини

Бренд MG повернеться на український ринок. До кінця року обіцяють привезти 5 моделей

Бренд MG знову буде представлений в Україні. Рестарт планується в цьому році – китайці мають намір привезти відразу 5 моделей.

Нагадаємо, MG працювала на ринку України з 2011 по 2014 роки. Моделі під індексами 350, 550, 3 і 5 до сих пір можна зустріти на дорогах країни. У той період марку MG в Україні називали, в основному, британською. За тим же шляхом, здається, готові піти і зараз. Так, на презентації в Києві прапор MG піднімали під звуки … шотландської волинки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Втім, маркетинг маркетингом, а заснований на Туманному Альбіоні бренд з 2007 року належить шанхайській корпорації SAIC Motor. І всі останні успіхи, включаючи експансію в Європі, слід пов’язувати виключно з новим власником. Адже навіть виробництво машин повністю переїхало в Піднебесну.

Українського дистриб’ютора MG знайшла в квітні, а зараз активно шукає дилерів. Зокрема, в Києві та Одесі. Уже в третьому кварталі планується почати продажі. Для старту вибрано відразу п’ять моделей. Це бензинові кросовери MG ZS і HS, седан MG 5 та електричні «паркетники» EZS і Marvel R.

– Ми раді, що Україна тепер приєднається до групи європейських країн, які вже беруть участь у відродженні бренду MG в Європі. Ми з нетерпінням чекаємо презентацію нових моделей MG українцям, – заявив директор відділу зарубіжних продажів MG Вейлі Цай

Back to top button