Болівійський КрАЗ

На минулому тижні відбувся триденний візит керівництва Зовнішньоторговельної фірми «КрАЗ» у Болівію. Метою візиту послужило обговорення питань створення складального підприємства автомобілів КрАЗ на території цієї країни. Питання стояло про створення єдиного складального виробництва вантажівок і для громадянського сектора, і для військового, повідомляє прес-служба «КрАЗ».

В ході переговорів приймаючою стороною було відзначено, що «АвтоКрАЗ» дуже добре вписується в плани болівійського Уряду з економічного розвитку держави в частині організації складального підприємства з високим рівнем локалізації виробництва. Вантажівки КрАЗ, які будуть зроблені в Болівії, не тільки задовольнять попит внутрішнього ринку, а й забезпечать потреби Латинської Америки в великовантажній техніці.

За підсумками переговорів сторонами було досягнуто низку домовленостей, зокрема про продовження розвитку співробітництва з реалізації складального проекту автомобілів КрАЗ. Враховуючи позитивний досвід створення складальних виробництв у В’єтнамі і на Кубі, а також високі компетенції КрАЗу в питаннях великовузлового складання, обидві сторони розраховують на успішне здійснення цього проекту.