Новини

«Богдан» заявив про нове партнерство з виробництва спецтехніки

Корпорація «Богдан» стала виробничим партнером ТОВ «Спецтехноекспо», що є хабом з реалізації проектів з виготовлення спецтехніки. «Спецтехноекспо» консолідує можливості з пошуку нових замовлень і ринків, а також виробничих партнерів для створення спеціальної техніки для пожежників, аграріїв, будівельників тощо.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Спецтехноекспо» зосередиться на задоволенні потреб внутрішнього та експортного ринків у техніці спеціального призначення, повідомляє прес-служба Корпорації «Богдан».

В свою чергу «Богдан» як один із виробничих партнерів компанії надаватиме свій інтелектуальний потенціал та технологічні можливості для реалізації спільних проектів.

Наразі «Спецтехноекспо» реалізує проект з виробництва пожежної автодрабини. Його виробничими партнерами стали два потужні автоскладальні підприємства – Автоскладальний завод №2 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» і ТОВ ПК Пожмашина. Підприємства вирішили об’єднати свої виробничі та технологічні можливості у відповідь на високий попит на пожежну спецтехніку в нашій країні, більшість якої не оновлювалась десятиріччями. До проекту також долучився «Київський республіканський автоцентр».

Back to top button