Новини

«Богдан» презентував новий багатоцільовий позашляховик

Новий багатоцільовий позашляховик «Богдан 2351» презентували на автоскладальному заводі №2 компанії «Богдан Моторс» у Черкасах.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Військовий автомобіль «Богдан 2351» – уніфікований багатоцільовий позашляховик, який призначений замінити морально і технічно застарілий УАЗ на усіх без винятку ділянках армійської служби. Нова машина має більш потужний двигун потужністю 143 к/с, вищу максимальну швидкість та вантажопідйомність.

На перспективу, «Богдан 2351» – це готова платформа для перетворення на легкий автомобіль вогневої підтримки, з можливістю розвитку у модифікації для військових зв’язківців, саперів, радіаційної і хімічної розвідки та аеророзвідки.

«Автомобіль призначений для перевезення особового складу, пересування командирів частин та підрозділів. Окрім особового складу автомобіль може перевозити невеликий вантаж, ПММ або боєкомплект. Вантажне відділення автомобіля саме для цього і призначене. Вантажопідйомність автомобіля складає 1000 кг», – сказав комерційний директор підприємства Ігор Осадчий.

За його словами, автомобіль вдало пройшов визначальні відомчі випробування та допущений до експлуатації в ЗСУ.


Back to top button