Новини

«Богдан» допомагає українським містам перейти на електротранспорт

Корпорація «Богдан» заявляє про готовність співпрацювати з українськими органами місцевої влади для оновлення автопарків в рамках урядової стратегії, згідно з якою до 2030 року громадський транспорт у країні на 100% буде електричним, повідомляє у прес-служба компанії.

«Богдан» вже є частиною програми переходу українських міст на новий великий і комфортний громадський транспорт. Водночас компанія здатна розширювати географію населених пунктів для осучаснення їхніх автопарків: її виробничі потужності дозволяють випускати до 6000 автобусів та тролейбусів на рік», – зауважили в корпорації.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У «Богдані» наголошують, що новий великий громадський транспорт відповідає сучасним світовим стандартам – економічним, технічним та екологічним. Він допоможе вирішити проблему перевантаженості шляхів, заторів на дорогах і черг на зупинках, а також забезпечить комфорт та безпеку перевезень.

«Богдан» є учасником проекту «Міський громадський транспорт в Україні», що фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. В рамках цієї програми місто Кременчук на Полтавщині цьогоріч отримає 40 нових тролейбусів «Богдан Т70117».

Крім того, від 2014 року компанія виробляє повністю електричний автобус «А70100», який вже зарекомендував себе на ринку ЄС та курсує дорогами Польщі.

Back to top button