Новини

«Богдан» передав військовим першу партію санітарних автомобілів

В рамках виконання контракту між Міністерством оборони України та корпорацією «Богдан» військові отримали перші десять санітарних автомобілів Богдан-2251. Далі щомісяця військові отримуватимуть чергові партії «санітарок».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нагадаємо, після вдалого завершення відомчих випробувань, а також випробувань «санітарки» Богдан-2251 в зоні проведення АТО, Міністерством оборони України видано наказ про допуск до експлуатації автомобіля у Збройних Силах України.

Санітарний модуль автомобіля виготовлено з використанням високоякісних матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Варто звернути увагу, що зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів. Санітарна частина автомобіля належно захищена від вологи та пилу, обладнана локальною системою обігріву, системою вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системою освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів, салон обладнаний додатковим евакуаційним виходом та передбачає штатні місця встановлення типового обладнання. Модуль має спеціальні кріплення для демонтажу та підйому, тому за необхідності, при втраті чи поломці шасі, його можна швидко демонтувати та змонтувати на інше шасі.

Додаткова комплектація санітарного автомобіля Богдан-2251 може включати в себе світлозвукову сигналізацію, проблискові маячки, додатковий комплект акумуляторів, адаптер змінного струму (220 В), автономний опалювач Webasto (потужність – 4кВт), систему штучної вентиляції легенів, кисневий інгалятор КПІ-02, диспенсер, складані ноші з кріпленнями, набір медичних шин, парамедичний комплект «Медінт 1-M» та інше медичне обладнання, необхідне для надання долікарської допомоги.

Наразі українські військові відчувають гостру потребу в заміні парку старих санітарних авто та надходженні нових автівок. Богдан-2251 повністю відповідає медико-технічному завданню Міністерства Оборони і вимогам до санітарних авто цього класу.


Back to top button