«БОГДАН» відправив тролейбуси на Київ

У лютому «Богдан» відправив шість тролейбусів надвеликої місткості Т90110 КП “Київпастранс”. Закупівля транспорту фінансується відповідно до кредитної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку. Загалом же до кінця поточного року заплановано відвантажити 66 одиниць транспортних засобів.

На тролейбусі Т90110 вперше в Україні застосовано повністю дахове розміщення тролейбусного обладнання. Він оснащений двома електричними двигунами для ефективного його використання на дорогах з різним профілем, а також при ожеледиці.

Завдяки низькому кліренсу, в тролейбусі немає сходинок для входу та виходу, підлога в салоні рівна. Наявність відкидного трапа в середніх дверях першої ланки дозволяє пасажирам з обмеженими можливостями пересування заїхати в салон тролейбуса на візочку. Тролейбус має просторий, світлий салон, з великими зсувними кватирками, що в комплексі забезпечує комфорт для пасажирів.

За словами гендиректора «Київпастрансу» Сергія Майзеля, оновлення рухомого складу дасть можливість наситити існуючі маршрути міста додатковим новим рухомим складом та розвивати нові маршрутні лінії, що дозволить поліпшити якість тролейбусних перевезень у столиці.