Новини

«Богдан» розпочинає виробництво кузовів-фургонів багатоцільового використання

Корпорація «Богдан» на виробничих потужностях ДП «Автоскладальний завод №2» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан-Моторс» (м. Черкаси) розпочала виробництво кузовів уніфікованих нульового (нормального) габариту (КУНГ) багатоцільового використання. Це дозволить компанії диверсифікувати ризики, пов’язані з відсутністю виробництва легкових авто, обумовленого обвалом автомобільного ринку.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

КУНГ виробництва корпорації «Богдан» матиме широку лінійку спеціалізації, що передбачає можливість тимчасового проживання людей, облаштування лабораторій, ремонтних майстерень, польових кухонь, радіоелектронних систем та спеціального обладнання, медпунктів тощо.

Встановлення вироблених КУНГів можливе як на шасі вантажних автомобілів Богдан (МАЗ) 6317, Богдан (МАЗ) 5316, Hyundai HD 65, Hyundai HD 78, Hyundai HD 120, так і на шасі замовника від 3-х метрових для малих вантажних шасі, 4-6 м для середніх і до 13-метрових на напівпричепи. Додаткове облаштування КУНГу може передбачати встановлення наступного обладнання: систему опалення, вентиляційно-витяжні канали, електророз’єми, електроосвітлення, заземлювачі, побутове обладнання тощо.

За словами Владислава Сопіта, директора автоскладального заводу, на сьогодні компанія має можливість виготовляти 10 одиниць КУНГ на місяць. Вартість кожного кузова-фургона вираховуватиметься на стадії проектування і залежатиме від складності конструкції та додаткового обладнання.

За вимогою замовника можливе виконання будь-якого додаткового металевого посилення конструкції, зміни конфігурації, комплектації і ступеня автоматизації. Виготовлення також можливе за індивідуальними розмірами замовника.

Застосовується ця продукція в промислових об’єктах, як пересувні медичні установи, засоби зв’язку, сільськогосподарські і виробничі комплекси з безперервним технологічним циклом в районах, віддалених від енергомереж, а також для цілей силових відомств.

Back to top button