Виробництво

Богдан Моторс запатентував багатофункціональну електричну вантажівку

«Автоскладальний завод № 1» автомобільної компанії «Богдан Моторс», що у місті Луцьку, запатентував багатофункціональну електричну вантажівку.

– Права на промисловий зразок стали чинними з 28 грудня 2020 року. Так, багатофункціональний вантажний автомобіль з електроприводом від луцького підприємства можна вважати довершеним та відпрацьованим зразком, що може серійно виготовлятися на промислових потужностях та експлуатуватися потенційними замовниками, – йдеться у повідомленні «Національного промислового порталу».

Електровантажівка від вітчизняного підприємства здатна розвивати швидкість до 80 кілометрів на годину і має запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі автомобіля 220 кілометрів. Термін експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Автозавод у Луцьку має досвід складання подібних автомобілів. У 2018 році він вже виготовляв електричну вантажівку для збору та збирання твердих побутових відходів з вулиць європейських міст на замовлення данської компанії Banke Electromotive. Відомі також його сучасні тролейбуси, які  їздять вулицями міст України та країн Європи, зібрані ним електробуси – для Польщі й Чехії, а також кузови для електробусів, що збираються у Франції.

Back to top button