«Богдан Моторс» виготовить для Хмельницького 10 автобусів та 10 тролейбусів

Автомобільна компанія «Богдан Моторс» уклала угоду на постачання в м.Хмельницький 10 низькопідлогових тролейбусів «Богдан Т70117» та 10 автобусів «Богдан А70132».

Сума контракту склала майже 100 млн гривень. Автобуси та тролейбуси передаються Хмельницькому на умовах лізингу. Загалом, відповідно до підписаного договору між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та ХКП «Електротранс», місто Хмельницький отримає 10 автобусів «Богдан А70132» та 10 тролейбусів «Богдан Т70117», 5 з яких матимуть до 20 км запасу автономного ходу, що дасть змогу з’єднати ділянки дороги, на яких відсутня контактна мережа. Наразі жителів м.Хмельницький перевозять вже більше 20 тролейбусів «Богдан».

Нагадуємо, що «Богдан Т70117» – це 12-метровий міський низькопідлоговий тролейбус, створений з урахуванням сучасних вимог до комфорту, якості та безпеки. Загальна пасажиромісткість тролейбуса «Богдан Т70117» складає 105 пасажирів (у тому числі 34 місця для сидіння). Тролейбус обладнаний пандусом та кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також має 4 спеціально обладнаних місця для пасажирів з обмеженими можливостями пересування і, що варто зазначити, асинхронним тяговим двигуном виробництва харківського заводу «Електротяжмаш».

Як опції, Т70117 може бути обладнаний кондиціонерами салону та кабіни водія, камерами відеоспостереження, системою відображення інформації про зупинки та іншими, згідно з вимогами Замовника.

Автобус «Богдан А70132» – це міський низькопідлоговий 12-метровий автобус, який обладнаний пандусом і кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також спеціально обладнаними місцями для пасажирів з обмеженими можливостями пересування. Автобус укомплектований європейськими агрегатами, в тому числі двигуном Iveco, автоматичною коробкою передач Allison, передньою віссю та мостом ZF. Загальна пасажиромісткість даної моделі складає 106 чоловік (з них 30 – місця для сидіння).