Новини

«Богдан Моторс» відтепер сертифікуватиме автобуси і тролейбуси на придатність до експлуатації

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» отримало право сертифікувати та проводити перевірку технічного стану транспортних засобів категорій М1-М3, N1-N3, О1-О4, L1-L7, тролейбусів категорії М3, яку повинні проходити транспортні засоби категорії М1-М3 (автобуси, тролейбуси) двічі на рік згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, стосовно усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень» №3536-17 від 05.07.2011 р. та Законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу» (Законопроект №4683 Кабміна від 17.05.2016).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Компетентність випробувальної лабораторії, яка є структурним підрозділом ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» з 2007 року, засвідчено Національним агентством з акредитації України, що відповідає вимогам ДСТУ ISO/IEС 17025:2006 (ISO/IEС 17025:2005) в сфері «Випробування колісних транспортних засобів категорій М1-М3, N1-N3, О1-О4, L1-L7, тролейбусів категорії М3».

Проведення перевірки придатності транспортних засобів до експлуатації відбувається в лабораторії ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» не лише для власної продукції. Для інших транспортних підприємств теж надаються відповідні послуги, а саме: підтвердження відповідності транспортного засобу вимогам щодо обов’язкової перевірки придатності до експлуатації ТЗ після проведення його технічного огляду для оцінки фактичного технічного стану, класифікація автобусів за параметрами комфортності та видача відповідних свідоцтв тощо. Головними замовниками таких послуг є регіональні автоперевізники. Наявність у перевізника такого свідоцтва відповідності є вимогою законодавства, сучасною необхідністю та додатковим плюсом при участі в тендерах. Під час проведення випробувань залучаються також, при необхідності, представники інших закладів, таких як ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» або ДП «ДержавтотрансНДІпроект» (м. Київ).

Back to top button