«Богдан» готовий до серійного виробництва кузовів для французької компанії Bluebus

ДП «Автоскладальний завод №1» «Богдан Моторс» виготовило перший 18-метровий кузов для електробусів французької компанії Bluebus у рамках виконання контракту, підписаного на початку року. Зараз європейський партнер проводить випробування кузова, після чого розпочнеться серійне виробництво на луцькому заводі «Богдан». Про це повідомив директор підприємства Дмитро Писаний.

Наразі управління головного конструктора заводу також розробляє цільний несучий 12-метровий кузов із низьколегованої нержавіючої сталі, що стане новим кроком у співпраці з Bluebus.

«Партнерство з європейськими компаніями є важливим вектором руху корпорації, яка прагне розширювати міжнародні зв’язки для поширення української продукції. Водночас компанія сподівається, що на досягнення фахівців луцького ДП «Автоскладальний завод №1» звернуть увагу й в Україні – підприємство здатне забезпечити якісним електричним транспортом вітчизняні міста», – йдеться в повідомленні корпорації.

Компанія Bluebus є французьким виробником екологічного громадського транспорту. Вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища.