Технології

BMW заряджатиме електромобілі за допомогою Bluetooth

Німецький виробник BMW знайшов вирішення проблеми із зарядкою електромобілів у місцях, де немає підключення до інтернету. Ідея є результатом роботи Кріса Карда, засновника та генерального директора стартапу HeyCharge, у який BMW інвестує через свій підрозділ i Ventures.

Рішення повністю базується на використанні Bluetooth, що дозволяє застосунку компанії зв’язуватися з терміналами, навіть коли ви знаходитесь у зоні, де немає сигналу. Платіж обробляється хмарною системою, а сама технологія під назвою Secure Charge підлягає патентуванню.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Нова технологія може стати невеликою революцією у спробах створити стійку мобільність, оскільки вона дозволить легко встановлювати та використовувати розетки навіть у найважчих місцях для підключення до Інтернету. Це включає підземні гаражі, в яких одного разу можуть розміститися тисячі, якщо не мільйони електромобілів по всьому світу.

BMW заряджатиме електромобілі за допомогою Bluetooth

«HeyCharge – перша компанія, яка дозволяє заряджати електромобілі без підключення до Інтернету, що є ключовим фактором покриття білих площ, що не використовуються. Технологія HeyCharge дозволяє легко встановлювати інфраструктуру в місцях, які раніше були неможливі», – пояснює Каспер Сейдж, керуючий партнер BMW i Ventures.

Він додає, що витрати у цьому випадку знижуються аж на 80%. Для цього нова технологія повинна поєднуватися із системою HeyCharge точки доступу (індивідуальна настінна коробка), яку пропонує компанія.

Back to top button