Читацький зал

BMW прощається з легендарним двигуном V12

Німецький виробник BMW відзначить 35-річчя виробництва двигунів V12, запропонувавши обмежену серію своєї моделі з цим двигуном. Це означатиме його вихід на пенсію.

У серії буде лише 12 штук, і всі вони будуть призначені для ринків США. В основі автомобіля лежить версія BMW M760i xDrive, при цьому всі машини коштують щонайменше 200 000 доларів. До цієї суми не входить вартість доставки. Крім того, машини будуть поставлятися з унікальними колесами та величезною кількістю варіантів налаштування, які ще більше збільшать ціну.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Під капотом BMW Limited M760i Final V12 Edition розміститься легендарний 6,6-літровий V12 з подвійним турбокомпресором баварської марки, що розвиває 601 л. в діапазоні 5500-6500 об/хв. Седан рухається чотирма колесами і здійснюється через 8-ступінчасту автоматичну коробку передач. Розгін від 0 до 100 км/год займає 3,6 секунди.

BMW прощається з легендарним двигуном V12

Екстер’єр автомобіля буде підкреслено збільшеним написом V12 ззаду та спеціальними 20-дюймовими легкосплавними дисками Style 760M зі здвоєними спицями. Вони пофарбовані в кольори Window Grey або Jet Black, а потім відполіровані до темного сріблястого кольору. Клієнти також можуть вибирати між синіми або чорними гальмівними супортами та будь-яким кольором фарби BMW Individual, який їм подобається.

Back to top button