Моделі

BMW представила конкурента Tesla Model X і Audi e-tron

Кросовер iX встане на конвеєр в кінці 2021 року

Концерн BMW презентував серійну версію концепту Vision iNext, яку назвали iX. Це досить великий електричний кросовер, який за розмірами близький до Tesla Model X і надійде в продаж в кінці 2021 року.

У самій компанії порівнюють новинку з X5 по довжині, ширині і місткості і з X6 по висоті. Стверджується, що машина побудована на абсолютно новій архітектурі, але у нас є підозри, що це компромісна платформа, яка буде використовуватися і для бензинових моделей марки.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Що стосується характеристик, то в BMW підкреслюють, що вони попередні. Машина отримає два електромотори сумарною потужністю не менше 500 к.с. Розгін до 100 кілометрів на годину у електрокара займатиме менше п’яти секунд.

Ємність тягової батареї складе 100 кіловат-годин. Це дозволяє компанії сподіватися на те, що заряду вистачить мінімум на 600 кілометрів шляху по циклу WLTP і мінімум 482 кілометри по більш суворої методикою EPA.

Незважаючи на традиційний дизайн з «ніздрями», кросовер хвалиться непоганий аеродинамікою. Коефіцієнт лобового опору дорівнює 0,25. Це трохи гірше, ніж у Tesla Model X (0,24) і значно краще, ніж у бензинових аналогів. При цьому очікуваний середня витрата енергії в 21 кіловат-годину на 100 кілометрів зовсім не виглядає низьким.

Автомобіль зможе підтримувати зарядний струм потужністю 200 кіловат. Завдяки цьому, зарядка з 10% до 80% займають менше 40 хвилин, а на 120 кілометрів шляху машина зможе заряджатися за перші десять хвилин після підключення. Потужність бортового зарядного пристрою не називається, але в релізі говориться про домашню зарядці потужністю 11 кіловат.


Back to top button