НовиниСвіт

BMW повідомила про майбутнє скорочення виробництва через дефіцит мікросхем

Німецька компанія BMW оголосила про майбутнє скорочення виробництва на заводі в Дінгольфінге (федеральна земля Баварія) через гостру нестачу комплектуючих, зокрема мікросхем. Про це в середу повідомило агентство DPA з посиланням на прес-секретаря компанії.

За його інформацією, з наступного понеділка скасовується змінний графік роботи персоналу. Замість двох змін на тиждень вводиться тільки одна. При цьому вказується, що в даний час на заводі працюють приблизно 17 тис. співробітників. Однак поки неясно, скільки саме працівників постраждають через подібних нововведень.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“На даний момент відчувається дефіцит мікросхем для комплектуючих, які необхідні при виробництві великої серії автомобілів BMW”, – наводить DPA слова прес-секретаря німецької компанії. Глобальні проблеми з поставками напівпровідників вимагають “щоденного оновлення планування” при закупівлях і виробництві. В кінці квітня, як пише агентство, BMW повідомила про тимчасове припинення виробництва на своєму підприємстві з випуску автомобілів Mini в Оксфорді, а також на заводі в Регенсбурзі в Німеччині через брак мікросхем. Причому, підприємство в Англії було одним з небагатьох автомобільних заводів в світі, які останнім часом працювали на повну потужність, чому сприяв експорт продукції в Китай і попит на новітні електричні моделі Mini.

Source
ТАСС
Back to top button