НовиниСвіт

BMW повідомила про майбутнє скорочення виробництва через дефіцит мікросхем

Німецька компанія BMW оголосила про майбутнє скорочення виробництва на заводі в Дінгольфінге (федеральна земля Баварія) через гостру нестачу комплектуючих, зокрема мікросхем. Про це в середу повідомило агентство DPA з посиланням на прес-секретаря компанії.

За його інформацією, з наступного понеділка скасовується змінний графік роботи персоналу. Замість двох змін на тиждень вводиться тільки одна. При цьому вказується, що в даний час на заводі працюють приблизно 17 тис. співробітників. Однак поки неясно, скільки саме працівників постраждають через подібних нововведень.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

“На даний момент відчувається дефіцит мікросхем для комплектуючих, які необхідні при виробництві великої серії автомобілів BMW”, – наводить DPA слова прес-секретаря німецької компанії. Глобальні проблеми з поставками напівпровідників вимагають “щоденного оновлення планування” при закупівлях і виробництві. В кінці квітня, як пише агентство, BMW повідомила про тимчасове припинення виробництва на своєму підприємстві з випуску автомобілів Mini в Оксфорді, а також на заводі в Регенсбурзі в Німеччині через брак мікросхем. Причому, підприємство в Англії було одним з небагатьох автомобільних заводів в світі, які останнім часом працювали на повну потужність, чому сприяв експорт продукції в Китай і попит на новітні електричні моделі Mini.

Source
ТАСС
Back to top button