Новини

Bloomberg відзначив рекордне зростання продажів злектромобілей

За даними Bloomberg за три місяці було продано 287 тис. гібридних та електромобілів, що на 63% більше, ніж за аналогічний квартал минулого року, і на 23% більше в порівнянні з другим кварталом. На Китай припало більше половини світових продажів. Європа стала другим за розміром ринком для електромобілів, на неї припало 24% продажів в третьому кварталі. Третє місце посідає Північна Америка.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

BNEF прогнозує, що цього року вперше буде продано понад мільйон електромобілів. З розвитком інфраструктури та збільшенням максимального пробігу на одній зарядці ринок електротранспорту почав рости. У 2017 році багато традиційних виробників, від Jaguar до Volvo, оголосили про намір випустити електромобілі в найближчі роки.

Кілька країн анонсували нові цілі щодо розвитку більш чистого транспорту. Так, Франція і Великобританія оголосили, що заборонять продаж нових автомобілів на бензині і дизелі до 2040 року. Нідерланди планують домогтися того ж до 2030 року. Китай також розглядає заборону на традиційні автомобілі з ДВЗ.

Back to top button