Новини

Завдяки банкірам авторитет Tesla почав зашкалювати

Фінансові аналітики з найбільшого банківського холдингу Morgan Stanley вважають, що на даний момент найважливішою для світового автопрому компанією є каліфорнійська Tesla Motors, яка торік продала трохи більше 22 тисяч машин, отримавши близько 2 мільйонів доларів доходу, повідомляє topgearrussia.

Менше ніж за два роки з моменту появи Model S Tesla перетворилася з “зеленого” стартапу в одну з найбільш значущих у світі автомобільних компаній, крім того, Tesla прагне стати одним з найбільших в США роботодавців у сфері висококваліфікованої праці, пояснили свою позицію в Morgan Stanley .

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У найближчі 7 років за рахунок будівництва виробничого майданчика Gigafactory Tesla має намір збільшити число своїх американських співробітників з 6 до 20 тисяч чоловік, і це тільки частина загальної картини. Постачальники компонентів для електромобілів (більше 90% з них базуються в США) починають будувати окремі виробничі лінії під потреби компанії з Пало-Альто. Таким чином Tesla стає однією з тих компаній, які істотно впливають на ВВП Сполучених Штатів.

Back to top button