Більше 30 млрд євро в R&D планує витратити BMW Group

Не дивлячись на глобальний спад ділової активності і невтішні прогнози щодо нової економічної кризи, лідери світового автопрому продовжують інвестувати в створення якісно нової мобільності і технології майбутнього.

Так BMW Group з прагненням до трансформації автомобільної промисловості, вкладає значні кошти в дослідження і нові розробки.

«Нові технології – ключ до майбутнього мобільності. До 2025 року ми маємо намір інвестувати більше 30 мільярдів євро в дослідження і розробки, щоб підкреслити нашу позицію лідера в області інновацій », – заявив Олівер Ципсе, голова правління BMW AG.

Компанія на ранній стадії приступила до досягнення нових цілей щодо зниження викидів CO2, у зв’язку з чим було прийнято рішення систематично електрифікувати модельний ряд. Крім того, за останні вісім років близько 46 000 співробітників компанії пройшли навчання в області електричної мобільності.

З огляду на зростаючу важливість ноу-хау в частині програмного забезпечення, BMW Group заснувала в 2018 році спільне підприємство Critical Techworks IT з метою отримання відповідного досвіду і навичок. Як результат BMW Group на сьогодні є одним з найбільших роботодавців в області інформаційних технологій у Німеччині, де 5300 співробітників пройшли навчання в області обробки та аналізу даних.

Також компанія забезпечила собі доступ до сировини, необхідної для виробництва автомобілів на електротязі. З початку поточного року BMW Group безпосередньо закуповує необхідний кобальт і літій і передає ці ресурси постачальникам, які займаються виробництвом акумуляторних елементів.

 

За матеріалами: newmobility