Світ

Більше 1700 Subaru разом – новий рекорд Гіннесса

На Subiefest 2020 року, який пройшов в минулі вихідні в США, приїхали одна тисяча сімсот п’ятьдесят один автомобіль марки – це в три рази більше, ніж під час рекорду 2015 року.

У США відбувся наймасштабніший парад Subaru – в колоні і на парковці нарахували +1751 автомобіль цієї марки, що стало новим рекордом Гіннесса. Попередній рекорд був встановлений в 2015 році, коли на фестиваль приїхало 549 автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Здається, причина рекорду криється в новому підході організаторів заходу. Замість того щоб продавати квитки, в цьому році компанія попросила учасників зробити пожертвування до фонду Feeding America («Нагодуємо Америку»), а виручені кошти підуть на безкоштовні обіди нужденним. Всього учасники фестивалю зібрали грошей на 241 800 обідів, а сама Subaru внесла суму, яка довела кількість обідів до рівного числа – 500 000.

У цьому році на Subiefest компанія анонсувала характеристики спорткупе BRZ другого покоління з еволюційним стилем, більш сучасним салоном і, ймовірно, 2,4-літровим турбованим двигуном, який встановлюється, наприклад, на Legacy і має потужність 260 к.с. і 376 Нм. Можливо, купе представлять у версії STi, потужність якої збільшать до 300 к.с.

Автомобіль буде задньоприводним, а крутний момент на колеса стане передаватися або через механічну коробку, або через автомат – на вибір покупця.


Back to top button