Читацький зал

Білл Форд-молодший: Успіх Tesla не завдяки Маску

Білл Форд-молодший є генеральним директором Ford Motor Company, але ще важливішим фактом в автомобільній промисловості є те, що він є правнуком Генрі Форда. І він має свій погляд на автомобільний світ, і він часто відрізняється від поглядів інших керівників компанії. Ось чому завжди цікаво дізнатися, що він думає про електрифікацію галузі та конкурентів Ford.

В інтерв’ю American Radio Ford-молодший сказав, що знайомий з Tesla з того часу, як Марк Еберхардт був виконавчим директором компанії. На той час єдиною моделлю бренду був електричний спортивний автомобіль виробництва Lotus.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Я побачив і сказав собі, що це не може стати чимось справді важливим у найближчому майбутньому. У той же час, я був вражений тим, як Tesla готується увійти в бізнес. інші «На жаль, особи, які ухвалюють рішення у Ford, просто не чули мене, а також проспали те, що відбувалося», — сказав правнук Генрі Форда.

Білл Форд-молодший: Успіх Tesla не завдяки Маску

Він додав, що не лише «зарозуміле ставлення» Детройта залишило Tesla без реальної конкуренції, але й невігластво з боку виробників у Японії та Європі також допомогло.

«Чотири найбільші компанії світу (Toyota, Volkswagen, General Motors та Ford) просто зосередилися у неправильному напрямку. Якщо ми подивимося, як Tesla розвивалася за ці роки, ми зрозуміємо, чому це виглядає так, начебто інші все ще рухається у напрямку електрифікації», – непохитний Ford-молодший.

Проте протягом усього інтерв’ю Форд-молодший відмовлявся говорити про Маску, підтримуючи свою теорію про те, що успіх Tesla був обумовлений як відсутністю конкурентів, так і тим фактом, що компанія не мала «автомобільної» спадщини.

«Я переконаний, що якоїсь миті все зміниться. Конкуренція посилюється і від цього виграють усі, особливо споживачі, оскільки ціни падають. У нас у Ford є все необхідне, щоб залишити Tesla позаду. Однак це може статися в наступному десятилітті, оскільки Tesla безперечно все ще має величезну перевагу на даний момент», – сказав Форд-молодший.

Back to top button