ВиробництвоНовиниСвіт

Безпека дорожнього руху – OICA підтверджує свої зобов’язання

Міжнародна організація автовиробників (OICA) на своїй щорічній Генеральній асамблеї, що відбулася минулого тижня в режимі онлайн під головуванням пана Фу з Китайської асоціації автовиробників CAAM, заявила про активізацію участі у роботі по забезпеченню підвищеної безпеки і залучення до цього процесу на місцевому рівні своїх членів, особливо в Південно-Східній Азії, Латинській Америці та Африці. Так як зусилля на місцевому рівні щодо досягнення подальшого прогресу в створенні глобальної правової бази з безпеки транспортних засобів постійно доповнюються інноваціями з боку виробників.

Цей процес базується на маніфесті OICA від жовтня 2019 року, який був прийнятий в розвиток ініціативи Організації Об’єднаних Націй по забезпеченню безпеки дорожнього руху на період з 2021 по 2030 рік.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Спеціальний посланник OICA з безпеки дорожнього руху Ерік Йоннарт поінформував Генеральну Асамблею OICA про значний прогрес у просуванні мінімальних правових рамок з безпеки транспортних засобів на основі існуючих технічних правил ООН або їх еквівалентних вимог.

«Ми вітаємо цей прогрес і маємо намір робити більше», – зазначив у своєму виступі Ів ван дер Страатен, генеральний секретар OICA. – Безпека дорожнього руху є складним завданням, і її вирішення потребує комплексного підходу, що враховує всі параметри, зокрема навчання і поведінку учасників дорожнього руху, правила дорожнього руху і забезпечення їх дотримання, а також інфраструктуру».

«Найбільш безпосереднім впливом нашої галузі на безпеку є розробка і проектування транспортних засобів», – додав ван дер Страатен, який також закликав національні уряди ввести в дію відповідне законодавство, якому автовиробники повинні відповідати, що ґрунтується на встановлених міжнародних стандартах.


Back to top button