Технології

Безпечна торгівля та прості покупки запчастин разом з Avtopro.ua

Прагнучи підвищити продажі та зменшити витрати, продавці запчастин переходять в онлайн та починають пропонувати клієнтам угоди з цікавими умовами. Наприклад, з повною або частковою передоплатою, коли продавець отримує частину вартості запчастини та гарантує швидку відправку товару. А якщо покупець відправить передоплату та залишиться ні з чим? Завдяки функції безпечної угоди на Avtopro.ua, онлайн-майданчика з багатомільйонною та добре підготовленою аудиторією, такої проблеми не виникне.

Безпечна торгівля та прості покупки запчастин разом з Avtopro.ua

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Прості покупки та розумна економія

Avtopro.ua створив великий цифровий каталог запчастин, який включає пропозиції найрізноманітніших продавців. Це можуть бути як представники магазинів, так і рядові водії, що мають у наявності деталі, які їм не потрібні. Поряд з оригіналами покупцям пропонуються аналоги з гарантованою застосовністю. Це вирішує відразу кілька проблем, з якими можна зіткнутися при покупці запчастин у торгових точках:

  • Великі витрати часу на пошук конкретних товарів;
  • Обмеженість асортименту одного магазину;
  • Необхідність відвідування ряду торгових точок протягом дня;
  • Складність в економії коштів.

Користуючись можливостями маркетплейса, покупцеві буде легко знайти запчастини як для популярної іномарки, так і для відносно рідкої чи застарілої моделі авто. Число запропонованих товарів буде великим, тому покупець завжди може заощадити. А з функцією безпечної угоди тепер можна відправляти передоплату продавцеві та не думати про можливі ризики. Покупець отримує передоплату назад у таких випадках:

  • Якщо товар не був відправлений;
  • При отриманні деталі, яка не відповідає запиту покупця;
  • При появі питань до якості запчастини.

Передоплата є частковою та буде дорівнювати вартості доставки товару у дві сторони. Залишок можна оплатити відразу після огляду замовлення у відділенні поштово-транспортної компанії. Захист таких угод гарантується Avtopro.ua.

Безпечна торгівля та прості покупки запчастин разом з Avtopro.ua

Максимізація продажів і мінімум ризиків

Маркетплейс Avtopro.ua привертає увагу пересічних водіїв, працівників СТО, страхових компаній та інших. Це професіонали та звичайні люди, які мають потребу в запчастинах для ремонту авто. Вони вже готові зробити покупку – продавцю достатньо виставити на продаж товар за вигідною ціною. А з підключенням функції безпечної угоди з`являється ряд наступних переваг:

  • Високі позиції товарів у пошуковій видачі;
  • Спеціальний символ безпечної угоди, завдяки якому покупці більше довіряють продавцю;
  • Компенсація транспортних витрат, якщо покупець не забирає замовлення на пошті.

Потенційні покупці відчувають себе захищеними та більш охоче здійснюють покупку саме у вас. Отриманий прибуток легко вивести через LiqPay. Гроші зберігаються в $. Це означає, що продавець більше не буде залежати від коливань курсу нацвалюти.

Back to top button