Новини

Бестселери першого кварталу

Як уже повідомлялося, з початку року на українському ринку нових легкових автомобілів було зареєстровано 16 956 продажів. В асоціації «Укравтопром» визначили, яким автомобілям віддавали свою перевагу українці в першому кварталі 2017 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Найпопулярнішим автомобілем за підсумками перших трьох місяців став KIA Sportage, який вибрали 881 покупець. У щомісячних рейтингах протягом усього кварталу ця модель була незмінним бестселером на автомобільному ринку України з висхідною динамікою продажів.

Друге місце українські автомобілісти віддали автомобілю Renault Logan, придбавши з січня по березень 611 екземплярів даної моделі. Варто відзначити, що почав рік Renault Logan з третьої позиції, але вже в лютому впевнено дихав у спину лідеру.

Ще один представник сімейства Renault – компактний кросовер Renault Duster увійшов до трійки найбільш популярних автомобілів. У першому кварталі автомобілям цієї моделі було видано 509 реєстраційних номерів.

Також в ТОП-10 моделей звітного періоду увійшли: Skoda Octavia – 477 шт., Toyota Corolla – 460 шт., Volkswagen Tiguan – 458шт., Ford Fiesta – 430 шт., Hyundai Tucson – 412 шт., Toyota RAV-4 – 344 шт. і Nissan Qashqai – 331 шт.

Back to top button