Безкапотний автомат – новий тягач КрАЗ

Кременчуцький автозавод поповнив свою продуктову лінійку  повнопривідним сідельним тягачем КрАЗ-6510ТЕ (6х6). Основні відмінності від решти тягачів КрАЗ – безкапотна кабіна з місцем для відпочинку, двигун потужністю 460 к.с., коробка – автомат, лебідка з гідроприводом та сідельно-зчіпний пристрій з трьома ступенями свободи.

Кабіна має два ергономічні сидіння, за якими розташоване місце для відпочинку. Інтегральний рульовий механізм типу «гвинт-шарикова гайка» із вбудованими розподілювачем та підсилювачем.

В наявності електропідйомники стекол дверей,  додатковий обігрівач та кондиціонер.

Двигун – потужністю 460 к.с., рядний, шестициліндровий. Пуск двигуна здійснюється за допомогою  електростартера, є можливість підключення діагностичного модуля. Коробка  – автоматична , 6-ступенева, гідравлічна .

Роздавальна коробка – механічна, двоступенева, з міжосьовим диференціалом, що блокується, матеріал картера та кришки РК – високоміцний чавун.

Повна маса новинки -  28000 кг, а допустиме навантаження на сідельно-зчіпний пристрій – 17 000 кг.

Автопоїзд у складі тягача і напівпричепу, повною масою 65 000 кг, розвиває швидкість 65 км/год. Радіус повороту автомобіля – 10 м.

Механічна лебідка з гідроприводом, тяговим зусиллям 15 т, 63-метровим тросом ф 22, розташована на рамі за кабіною. Вона призначена для витягування власними засобами техніки на напівпричіп.

Сідельно-зчіпний  пристрій забезпечує:

- повний поворот зчіпного шкворня навколо своєї вертикальної осі;

- поворот в вертикальній повздовжній площині симетрії СЗП на кут не менше +17º / -14º;

- поворот в вертикальній поперечній площині вліво та вправо на кут не більше ±7º.