Моделі

Bentley повністю перейде на електромобілі

До 2030 року компанія припинить випуск машин з двигунами внутрішнього згоряння

Британський виробник люксових автомобілів Bentley прийняв рішення до 2030 року повністю припинити випуск машин з двигунами внутрішнього згоряння і стати виключно електромобільною маркою. Стратегію такого переходу назвали Beyond 100, маючи на увазі зазначене в минулому році сторіччя марки.

Перший електромобіль Bentley представлять в 2025 році. Компанія нічого про нього не говорить, однак ми можемо припустити, що він буде побудований на преміальної архітектурі PPE, що розробляється зараз Porsche і Audi, які, поряд з Bentley, входять в групу Volkswagen.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

До 2026 року Bentley крім електромобіля буде випускати виключно гібрида. Уже в 2021 році з’являться дві нові гібридні моделі. Ну а до 2030 року і їх замінять на електромобілі.

До слова, саме в гібридах полягає головна відмінність стратегії Bentley від головного конкурента в особі Rolls-Royce. Останній вирішив пропустити проміжний крок і відразу перейти на електромобілі.

Судячи з усього, 2030 рік обраний не випадково. Саме тоді в Великобританії планується ввести заборону на продаж нових машин з двигунами внутрішнього згоряння.

Крім переходу на електромобілі, в Bentley мають намір перебудувати виробництво і використовувати більше перероблених матеріалів. Крім того, компанія встановить на дахах своїх будинків сонячні панелі в цілому буде прагнути до використання переважно відновлюваної енергії.

Back to top button