НовиниСвіт

Bentley готується до виробництва своїх перших електромобілів

Великі інвестиції у сталий розвиток сприятимуть розвитку економіки Великобританії та зміцненню позицій марки Bentley та заводу у Крю. Виробництво перших акумуляторних електромобілів (BEV) розпочнеться за три роки.

Перший в історії марки акумуляторний електромобіль Bentley буде вироблятися у Великій Британії, при цьому протягом наступних десяти років компанія планує інвестувати у рішення для сталого розвитку 2,5 млрд фунтів стерлінгів. Це стане потужним імпульсом для економіки країни та допоможе компанії зробити великий крок у бік електрифікації на заводі, де виробляються всі автомобілі Bentley та працює 4000 співробітників.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Перший акумуляторний електромобіль зійде з виробничої лінії у 2025 році. Ця знаменна подія стане важливим моментом у багаторічній блискучій історії бренду Bentley. Це важливий для Bentley крок на шляху реалізації стратегії Beyond100 – новаторського плану, який був представлений у 2020 році. Відповідно до цієї стратегії, до 2030 року компанія Bentley повинна перейти до випуску повністю електричних моделей і досягти вуглецевої нейтральності у всіх сферах діяльності.

Масштабна інвестиційна програма також сприятиме глобальній трансформації портфоліо продукції Bentley та історичного заводу в Крю за рахунок перетворення провідного в галузі підприємства на цифрове, високоефективне виробництво наступного покоління, світового лідера з низьким впливом на навколишнє середовище.

Source
speedme.ru
Back to top button