Новини

Білоруси готуються до виробництва іранських Dena

Іранський виробник автомобілів Iran Khodro Company (IKCO) і СП ЗАТ “Юнісон” підписали контракт на виробництво в Білорусі автомобілів Dena і Dena Plus, повідомляє білоруське інформагентство «Інтерфакс».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Згідно з підписаним раніше меморандумом між компаніями, в Білорусі в найближчі п’ять років передбачається випустити 5 тис. автомобілів.

У травні 2016 року, Iran Khodro Company і білоруський “Юнісон” підписали меморандум про взаєморозуміння. Тоді повідомлялося, що даний меморандум – частина стратегії Iran Khodro по розширенню її експортних ринків.

Раніше в Білорусі реалізовувався проект зі складання легкових іранських автомобілів “Саманд” (продукт IKCO) на потужностях “Юнісон”. Він був початий в 2006 році. У лютому 2013 року проект був фактично згорнутий через конфлікт інтересів основних акціонерів. За час реалізації цього проекту в Білорусі було випущено близько 2 тис. автомобілів Samand.

Підприємство “Юнісон” розташоване під Мінськом. Воно було засноване в 1996 році як білорусько-британське спільне підприємство Ford Union, а в 2000 році перетворено в СП ЗАТ “Юнісон”. Підприємство реалізує проекти по складанню ряду автомобільних марок, включаючи Ford, KIA, Zotye, Peugeot, Citroen.


Back to top button