Новини

Білорусь і Росія припинили проект по об’єднанню МАЗа і КАМАЗа

Білорусь і Росія вирішили призупинити роботу з інтеграційного проекту МАЗ-КАМАЗ, заявив агентству «РИА Новости» прем’єр-міністр РБ Андрій Кобяков.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Нагадаємо, Білорусь і Росія ще в 2012 році погодили п’ять інтеграційних проектів, які передбачають приватизацію білоруських підприємств, створення спільних холдингів, інвестиції і єдину збутову політику. У тому числі були плани по створенню альянсу МАЗу і КАМАЗу. Спочатку обговорювався обмін акціями підприємств, потім з’явився варіант створення спільного холдингу на базі МАЗу і КамАЗу, куди планувалося передати пакети акцій підприємств. Однак проект так і не був реалізований.

«Відносно проекту інтеграції МАЗ-КАМАЗ. Беручи до уваги складні економічні умови, що сформувалися в даний час на автомобільних ринках членів Євразійського економічного союзу, в вересні 2015 року в рамках засідання ради міністрів Союзної держави прийнято рішення про тимчасове призупинення робіт в даному напрямку», – сказав Кобяков.

В кінці лютого голова Мінпромторгу РФ Денис Мантуров заявив, що процес переговорів щодо інтеграції МАЗу і КамАЗу занадто затягнувся і втратив актуальність.

Джерело: autostat.ru

Back to top button