Моделі

Байден випадково розсекретив електричний Chevrolet Corvette

Президент США розповів, що глава General Motors Мері Барра пообіцяла посадити його за кермо перспективного спортивного електромобіля

На прес-конференції присвяченій підписанню нового стратегічного плану з розвитку електромобілів в США, Джо Байден згадав що знаходиться в розробці електричний Chevrolet Corvette. Відео з цим фрагментом опубліковано в Twitter-акаунті The Hill.

За словами глави Білого Дому, генеральний директор General Motors Мері Барра пообіцяла посадити Байдена за кермо перспективного електричного Corvette, тим самим підтвердивши давні чутки про можливу повну електрифікацію легендарної моделі. При цьому окремо варто сказати, що керівництво GM ніколи не підтверджувало наявність планів по створенню чистої «зеленої» версії Corvette, тим самим можна сказати, що автомобіль вперше офіційно анонсований особисто президентом США.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Цікаво, що Джо Байден вже проговорювався в серпні минулого року про підготовлюваний проект електричного Corvette ще будучи кандидатом в президенти. Тоді GM ніяк не підтверджували і не спростовували інформацію Байдена, а багато ЗМІ були впевнені, що він просто переплутав з гібридною повнопривідною версією Zora, яка повинна з’явитися до 2025 року.

Сам Джо Байден є давнім фанатом масл-карів Chevrolet. У його гаражі знаходиться старенький C2 родом з 60-х.

Відзначимо, що раніше з’являлися чутки про те, що GM може зробити свій відповідь електрокроссоверу Ford Mustang Mach-E. Тоді ж повідомлялося, що модель отримає ім’я Corvette, разом з тим зробивши це ім’я окремим суббрендом.

Back to top button